אודות

The Story of M

בכל רגע ביום אנחנו רוצים להיות הכי מדויקים. מדויקים בעבודה, מדויקים בלימודים, מדויקים בבחירות שלנו. והדיוק מתחיל בבוקר, בשגרת הטיפוח שלנו. אנחנו לא רוצים לצאת מהבית ולהיתפס לא מוכנים. אנחנו לא רוצים לסיים יום עבודה ולהיראות מרושלים, אנחנו לא רוצים לאבד את הדיוק שלנו, גם בסופו של אימון מפרך.

בשביל להיות מדויקים אסור להתפשר. צריך לשאוף הכי גבוה. לכן בחרנו להביא לעולם את סדרת הטיפוח "M" – סדרה שלא מתפשרת, באיכות הגבוהה ביותר. מוצרי סדרת הטיפוח שלנו מיוצרים מהחומרים המתקדמים ביותר, עומדים בתקנים המחמירים ושומרים על המראה שלכם רענן לאורך כל היום. המוצרים נולדו מתוך ההבנה שהם לא קיימים רק כדי לדאוג למראה שלכם, אלא כדי לדאוג להרגשה שלכם. כדי שתרגישו הכי טוב שאפשר עם עצמכם.
הסדרה שלנו נועדה כדי לעזור לכם לדייק. לדייק את המראה ולדייק את ההרגשה שלכם. אנחנו פה בשביל אנשים שיודעים מה הם רוצים מעצמם ובשביל אלו שרוצים לשפר את ההרגשה שלהם.

הבחירה הטובה ביותר שלנו היא מאור בוזגלו, הכדורגלן המדויק ביותר בישראל. עם ערכים של מצוינות, חדות, דיוק, משפחתיות וביטחון, כשהוא בחיים לא מוותר לעצמו ולצד שגרת טיפוח מדוברת ומעוררת השראה, מאור מסמל עבורנו מישהו שהיינו רוצים להיות מדויקים בדיוק כמוהו.

כחלק מהחיבור של מאור ושלנו עם הקהילה, החלטנו להיות שם בשבילם. לכן, החלטנו כי 10% מרווחי המותגים בסדרה יועברו לילדים בקשיים ולאגודות המטפלות בילדים ובנוער בסיכון. לפרטים נוספים – לחצו כאן